aktuality

pred 1 rokom

V stredu poobede bude hrať po 15:00 Gombos aj Verdasco

category.imageAlt

V utorok 13. júna sa hralo prvé kolo dvojhry na mužskom challengerovom turnaji Bratislava Open 2023. Prvým Slovákom na kurte bol Norbert Gombos, ktorý uspel a postúpil do stredajšieho 2. kola dvojhry. Nedarilo sa Jozefovi Kovalíkovi, ktorý prehral s Vitalijom Sačkom 6:7, 7:5, 0:6 a ani Petrovi Benjamínovi Privarovi, ktorý podľahol Kimmerovi Coppejansovi 6:1, 6:7(4), 1:6.

Slovenský tenista Norbert Gombos (32) postúpil na turnaji Bratislava Open 2023 do 2. kola dvojhry. V úvodnom kole hlavnej súťaže zdolal českého hráča Dalibora Svrčinu (20) v troch setoch 6:3, 3:6, 6:4. „Bol to pre mňa veľmi náročný zápas. Vedel som, že Dalibor príde veľmi sebavedomý, keďže minulý týždeň víťazil vo dvojhre na turnaji v Prostějove. Bol to turnaj rovnako veľký ako tu v Bratislave. V prvom sete som veľmi dobre začal. Dobre som podával, bol som solídny aj vo výmenách. Druhý set mi ušiel pre pár lôpt. Súper bol konštantný, udržal si servis. V treťom sete bolo dôležité, že som ho veľmi skoro rebrejkol. V poslednom geme som zahral dobre, pomohol im aj on svojimi chybami. Dôležité je, že som to dotiahol do úspešného konca,“ zhodnotil svoj výkon pre web www.bratislavaopen.com Norbert Gombos, ktorý sa v stredajšom druhom kole po 15:00 stretne so Švajčiarom Jeromem Kymom po 15:00.

Po Gombosovi nastúpi na centrálny kurt v TK Slovan Bratislava Španiel Fernando Verdasco proti českému mladíkovi Jakubovi Menšíkovi.

Víťazný vstup Molčana

Nasadená turnajová jednotka Alex Molčan zvíťazil nad Argentínčanom Romanom Andreasom Burruchagom v troch setoch 4:6, 6:2, 6:3. V 2. kole dvojhry sa stretne s belgickým tenistom Kimmerom Coppejansom.

pred 1 rokom